Суспільство

У Вінниці рятувальники під час чергувань займаються йогою. Фоторепортаж

8 червня 2017, 17:02

З 8 червня у Вінниці стартував соціальний проект для рятувальників частини по вул. 600-річчя. Сюди прибув  інструктор з йоги. У вільному просторі між спецмашинами розклали карімати. Тренер Оксана Бєсєдіна розпочала навчання з легкої медитації.

«Відключіть свідомість на кілька секунд. Не думайте ні про що…», - каже рятувальникам інструктор.

Пожежники потайки посміхаються.

«Як можна не думати ні про що, якщо кожної секунди може статися виклик. А ми берці познімали», - перешіптуються між собою.

За півгодини інструктор пропонує рятувальникам кілька вправ на розтяжку хребта та тіла.

«Це допоможе вам не лише отримати релакс. Ці вправи нормалізують тиск та кровообіг. Це допоможе вам, адже працюєте у екстремальних умовах. Вам потрібно інколи розслабитися. Крім того, підтримуєте емоційний та фізичний стан. Завжди у тонусі», - пояснює Оксана.

Тренування йогою Бєсєдова проводить в рамках проекту «Йога для всіх».

«Нещодавно проводили фото-проект, коли люди різних професій займалися йогою. Цього разу вирішили розширити горизонти. У всіх розвинутих країнах люди з ризикованими професіями проводять такі тренування. Чим гірші вінницькі рятувальники? Я запропонувала їхньому керівництву безкоштовні заняття. Отримала згоду», - каже Оксана.

Психолог частини переконує, що заняття йогою можуть лише поліпшити роботу співробітників.

«Ми повинні постійно шукати нові методи для психологічного відновлення наших хлопців. Йога – прекрасний метод. Проте, я не можу радити їм застосовувати глибоку медитацію на робочому місці», - розповіла психолог Наталія Корнійчук.

Після тренування рятувальники поділилися враженнями.

«Я сьогодні перший день після відпустки. Навіть не знав, що у нас будуть такі заняття. Ніколи раніше не займався йогою, то можу сказати, що це непроста справа. Важкувато, але впевнений, дуже скоро зрозумію принцип. І у мене будуть зовсім інші враження», - каже Федір Фігурський.

Заняття будуть проходити двічі на тиждень.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: рятувальники Вінниця йога 
Матеріали по темі