Суспільство

У Вінниці Саакашвілі зустріли з вигуками «Ганьба» і «Дякуємо». Фото

17 вересня 2017, 18:35

 17 вересня до Вінниці приїхав Михайло Саакашвілі. Політик провів зустріч з вінничанами біля пам'ятника Коцюбинського. 45 хвилин вінничани чекали на лідера руху «Рух нових сил». Поки він їхав з публікою спілкувалися нардепи, які підтримують даний рух.

Зустрічали Михайла Саакашвілі не одноманітно з вигуками «Ганьба!», «Михайло!», «Дякуємо!». З перших хвилин промови між публікою виникли словесні суперечки. Декілька разів вимикався мікрофон.

Він анонсував, що буде їздити різними містами України та збирати вимоги, а після чого 17 жовтня вони будуть представлені в Києві Президенту України та Кабінету Міністрів.

« Я вирішив об’їздити всі регіони України, поспілкуватися з народом. Ми будемо їздити і збирати вимоги…

17 жовтня збираємося в Києві дуже мирно. Хоч я і старий революціонер, але в мене немає ніякого бажання ще одну революцію влаштувати», - каже Михайло Саакашвілі.

Він запросив вінничан підтримати вимоги приїхавши до Києва.

Під час промови Михайло Саакашвілі нарікав на владу, загадав про Революцію Гідності, розповідав про своє скандальне повернення в країну та перетин через кордон.

 

Як відомо, колишній очільник Одеської ОДА Михайло Саакашвілі 10 вересня повернувся в Україну. 

Під час приїзду на територію України було все – і блокування потяга, і мінування пропускного пункту «Шегині», і, врешті, незаконний перетин кордону. 

Йому допомогли народні депутати на чолі з лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко.

Держприкордонслужба України назвала прорив у пункті пропуску «Шегині», внаслідок якого Саакашвілі дістався території України,масовим незаконним порушенням державного кордону. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info, фото – Світлана Радостєва.


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: михайло 
Матеріали по темі