Події

У Вінниці серед білого дня затримали харківських злодіїв. Фото

14 вересня 2017, 15:55

 14 вересня у Вiнницi оперативники вiнницької полiцiї спiльно з патрульними протягом пiвгодини переслiдувань затримали автомобiль «ВАЗ Прiора», на якому намагалися втекти з мiста двоє зловмисникiв. Шляхом сканування сигналiзацiй затриманi вчиняли крадiжки цiнних речей з машин вiнничан.

Про це повiдомляє вiддiл комунiкaцiї ГУ НП Вiнниччини.

До працiвникiв Лiвобережного вiддiлення полiцiї надiйшла оперативна iнформацiя, що в м. Вiнницi працює група крадiїв-гастролерiв з Харкова. Пiдозрюванi особи були помiченi оперативниками на вулицi Коцюбинського пiд час вчинення чергової крадiжки з iномарки. Побачивши полiцейських злодiї кинулися навтьоки, пiсля чого сiли у автомобiль «ВАЗ Прiора» бiлого кольору та поїхали з мiсця злочину.

Iнформацiя про зловмисникiв та їхнiй автомобiль була передана усiм екiпажам патрульної полiцiї. Переслiдуючи злодiїв, майже на виїздi з мiста патрульнi заблокували їхнє авто та спiльно з вiнницькими оперативниками їх затримали.

Як розповiв начальник Головного управлiння Нацiональної полiцiї Юрiй Педос, пiд час затримання пiдозрюванi чинили опiр, тому полiцейським довелося застосувати фiзичну силу та спецзасоби. Затриманими виявилися 31 та 36-рiчнi жителi Харкова. Обидва ранiше судимi за вчинення крадiжок.

На мiсцi затримання зараз працює слiдчо-оперативна група. Проводиться огляд машини затриманих.

Попередньо встановлено, що в м. Вiнницi правопорушники вчинили крадiжки з двох машин.

Правопорушникiв перевiрятимуть на причетнiсть до вчинення аналогiчних злочинiв на територiї iнших областей.

Слiдчим вiддiлом полiцiї вiдкрито кримiнальне провадження за ч.2 ст. 185 КК України (крадiжка). За такi злочини правопорушникам загрожує покарання до п’яти рокiв позбавлення волi.

 

 

Вiнниця.info, фото - вiддiл комунiкaцiї ГУ НП Вiнниччини.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спецзасоби сили 
Матеріали по темі