Спорт

У Вінниці шукають інвестора, який дасть гроші на ремонт стадіону «Локомотив»

1 жовтня 2018, 16:00

 Вінницька міська рада оприлюднила офіційну відповідь на петицію, в якій просили відремонтувати Центральний стадіон. У ній йдеться, що сьогодні в бюджеті немає коштів на оновлення об’єкту, тому департамент по фізичній культурі шукає інвестора.

«…У м. Вінниці є чимало об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують реконструкції та капітального ремонту і вимагають значних капіталовкладень. Виконавчі органи Вінницької міської ради систематично аналізують стан інфраструктури в усіх сферах життєдіяльності міста з метою їх збалансованого розвитку. За останні роки в галузі фізичної культури і спорту виконано наступні роботи: збудовано футбольне поле біля Палацу дітей та юнацтва по вул. Хмельницьке шосе,22 вартістю 37,0 млн.грн.; здійснено реконструкцію спортивного стадіону для міні - футболу по вул. С.Наливайка вартістю майже 4,5 млн. грн., бігових доріжок легкоатлетичного стадіону МДЮСШ №1 по вул.Хлібна,1 вартістю майже 3,0 млн. грн.; продовжується реконструкція приміщення МК ДЮСШ «Вінниця» по вул. Келецька, 94а вартістю понад 8,0 млн. грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48 (роботи з реконструкції орієнтовною вартістю 68,0 млн. грн. планується розпочати в наступному році). Також завершуються проектні роботи з будівництва багатофункціонального Палацу спорту по вул. Ватутіна, 18Б вартістю понад 90,0 млн. грн.

Враховуючи значне фінансове навантаження на міський бюджет, виконати роботи з реконструкції Центрального міського стадіону найближчим часом не виявляється можливим. За інформацією комітету по фізичній культурі і спорту міської ради наразі проводиться робота з пошуку інвестора для виконання вказаних робіт», - йдеться у відповіді.

Нагадаємо, що у Вінниці зaвершили будівництво нового футбольного поля нa території Пaлaцу дітей тa юнaцтвa. 7 вересня відбулося урочисте відкриття стaдіону.

Вiнниця.info

Теги: ремонт 
Матеріали по темі