Місто

У Вінниці швейцарці налагоджують унікальну котельню з котлами Viessmann на деревині

4 лютого 2016, 13:00

 В березні 2016-го у Вінниці планують запустити твердопаливну котельню по вул.. Баженова, 15а, яку добудовують та обладнують у співпраці з Швейцарією. Загальна вартість об’єкту – 3 млн. швейцарських франків, українською стороною, згідно Меморандуму, в будівництво вкладається 27 млн. гривень.

Сьогодні, 4 лютого, мер Вінниці Сергій Моргунов, під час виїзної наради перевірив хід робіт та стан готовності котельні до вводу в експлуатацію.

Поставка обладнання для котельні виконується фірмою VIESSMANN AG (Швейцарія) згідно підписаного контракту. В комплект поставки входять: два твердопаливних водогрійних котла VIESSMANN, потужністю 2,6 МВт кожен, фільтри, системи золовидалення, димососи, циркуляційні затвори, перетворювачі частоти, контрольні та сигнальні системи, електрообладнання, експрес-лабораторія, ваги та ін..

«Після запуску, котельня працюватиме круглий рік. В літній період котельня забезпечуватиме гарячою водою мешканців мікрорайону, а це 48 будинки, 1 школа і два дитсадки. Окрім того, в зимовий період, до 10 градусів морозу, котельня працюватиме на повну потужність, а вразі зниження температури повітря нижче 10 градусів, буде підключатись котельня на газу», - повідомив мер Вінниці.

Сировину для опалення закуповуватимуть у «Вінницяоблагроліс». Дане підприємство як відомо, придбало обладнання для розчистки придорожніх смуг та переробки відходів у паливо.

«Ми домовились, закуповувати паливо не в тонах, а в МВт-ах, це один з елементів суттєвої фінансової економії», - відмітив С. Моргунов.

Модернізація системи теплопостачання на Тяжилові дозволить вдвічі зменшити споживання газу (на 2,3 млн. м.3/рік), знизити викиди СО₂ на 411 тонн та підвищити енергоефективність підприємства та міста вцілому.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: енергоефективність котельня 
Матеріали по темі