Економіка

У Вінниці сільгоспвиробники «поярмаркували» на 17 мільйонів гривень

12 листопада 2010, 14:26

У Вінниці сільгоспвиробники протягом вересня-листопада в результаті проведення ярмарок з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів реалізовали продукції на загальну суму 17,3 млн. гривен.

Про це повідомляє управління преси та інформації Вінницької облдержадміністрації.

За повідомленням, в метою сприяння забезпечення населення сільськогосподарською продукцією в м. Вінниці проведено 8 ярмарок за участю усіх районів області та міст обласного значення згідно встановленого графіку.

Протягом ярмаркового періоду було залучено 1563 суб‘єкти підприємницької діяльності та 1641 одиниця автотранспорту. Мешканцям обласного центру райони та міста запропонували в необхідному асортименті сільськогосподарську продукцію, а саме овочі, фрукти, м‘ясо, крупи, борошно, олію, мед, цукор, зерно та інші продукти харчування у свіжому та переробленому вигляді за помірними цінами.

Загалом на ярмарках реалізовано продукції на загальну суму 17,3 млн. гривен, а в районних центрах та селах впродовж вересня-листопада проведено 1070 ярмарок і реалізовано продукції на суму 20,2 млн. гривен.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі