Події

У Вінниці родичі ув’язнених перекривали рух транспорту із вимогою припинити тортури в тюрьмі

2 липня 2010, 18:51

У Вінниці родичі ув’язнених 1 липня перекрили рух транспорту по вул.Островського, вимагаючи припинити побиття ув’язнених та затриманих, які перебувають в Установі виконання покарань №1.

Родичі розповіли, що причиною масового побиття засуджених та затриманих в установі виконання покарань №1 (вул. Островського м. Вінниця) стала відмова багатьох з них залишати камери для виїзду на судові засідання після того, як 30 червня в приміщенні для конвоювання Вінницької тюрми конвоями було принижено та жорстоко побито кількох затриманих.

Вінницька правозахисна група також заявляє, що після цього багато затриманих відмовилися на знак протесту виходити з камер. «У відповідь адміністрація УВП №1 прийняла рішення про введення на територію установи зведеного загону особливого призначення співробітників Управління ДДУПВП, які масово б’ють в’язнів», - повідомляють правозахисники.

До протестуючих родичів вийшов начальник Вінницької тюрми Леонід Джура, який зазначив, що «ніхто нікого не бив». Він також підтвердив той факт, що затримані відмовляються їхати до суду, через те, що ніби то їх б’ють конвоїри. «Наразі триває перевірка цієї заяви», - додав Л.Джура.

 

 


 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі