Культура

У Вінниці сьогодні відкривається ВІННИЦІАнський фестиваль

26 серпня 2010, 14:13

У Вінниці 26 серпня відкривається ВІННИЦІАнський фестиваль.

За словами організаторів заходу, урочисте відкриття фестивалю відбудеться 26 серпня о 17.30 в міському палаці мистецтв "Зоря".

У цей день на великому екрані глядачі матимуть можливість познайомитися з конкурсною програмою в п'яти номінаціях: "Смішний відеокліп", "Смішний відеорозіграш", "Смішна відеопародія", "Відеохуліганство" і "Смішне, але інше".

Всього з більш ніж півтори сотні, присланих з 9 країн світу, робіт оргкомітет відібрав 27, які представляють студії України, Росії і Білорусії.

Оцінювання відбувається дистанційно. Представники віртуального журі з України, Росії, Білорусії, Німеччини, США та Ізраїлю назвуть п'ять роликів, які отримають статуетку "Літаючого Слона" та грошові призи від генерального спонсора фестивалю ювелірного центру "Діадема".

У позаконкурсній програмі фестивалю передбачені дні присвячені веселій мультиплікації і новим роботам кіножурналу "Єралаш".

З конкурсними роботами можна також ознайомитися на сайті фестивалю www.vinnician.org.

Вінничани зможуть подивитися конкурсні ролики перед сеансами у кінотеатрі ім. Коцюбинського.

«Цього року День міста співпадає із Днем українського кіно, і якраз у цей день відбудеться нагородження переможців ВІННИЦІАнського фестивалю. Ми плануємо церемонію нагородження переможців фестивалю транслювати у прямому ефірі в мережі Інтернет, що дозволить іноземним учасникам безпосередньо бачити і переможців, і сам захід», - розповів директор МПМ «Зоря» Євген Майданик.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі