Суспільство

У Вінниці сотні вірян приєдналися до Різдвяної служби у храмах. Людей не налякав лютий мороз

7 січня 2017, 01:18

З 6 на 7 січня у православних храмах Вінниччини, які відмічають Різдво за Юліанським календарем,  з 23-ї до 04-ї год. тривають богослужіння. Сотні вірян прийшли до церков помолитися та прийняти причастя. Людей не зупинив мороз -15 градусів.

Про це Вінниця.info розповідають вінничани.

«Мені пощастило, живу у кількох сотнях метрів від храму, куди часто прихожу. Тому, поки до нього добіла, навіть змерзнути не встигла. Шкода, що через роботу маю піти раніше. Але вважаю, кожен має бути на цьому найбільшому святі людства. Хоча б на кілька хвилин. Таким чином проявити свою повагу до Найвищої Сили, яку ми так вдало пам’ятаємо, коли нам страшно та боляче. Але швидко забуваємо, коли щасливі та впадаємо у гріхи. Чесно кажучи, не сподівалася побачити у храмі стільки людей. Вже об 23 годині, коли тільки розпочали службу, було до півтори сотні людей. Це загалом люди, які будуть причащатися. В нашому храмі святкова літургія завершиться не раніше третьої ночі. Знаю точно, вже ближче до кінця буде у кілька разів більше парафіян. І звичайно приведуть до причастя маленьких діток. Знаєте, це прекрасне дійство, за яким так радісно спостерігати», - розповіла вінничанка Марія Ткачук.

Зранку 7 січня більшість церков проводити богослужіння не будуть. Літургії правитимуть лише великі храми. Більшість віруючих будуть задіяні у святкових різдвяних програмах та заходах.

«Звісно, підемо в гості до рідних та близьких. Це сімейна традиція вітати батьків. Потім до кумів та друзів. А поки триває богослужіння, можна сказати одне: «Христос народжується! Славімо Його! Всім щасливого Різдва», - сказав вінничанин Андрій Голуб.

(Фото Вінницької єпархії Української Православної Церкви)

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця різдво 
Матеріали по темі