Місто

Вінницькі прибиральники їздитимуть за спутником

27 січня 2011, 09:12

До початку весни 2011 року уся спеціалізована техніка, яка працює на вулицях Вінниці, буде обладнана системою GPS.

Про це повідомляє Управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, відповідне обладнання дозволить координувати роботу прибиральної техніки та раціонально використовувати кожну одиницю.

«До першого березня уся спецтехніка для прибирання вулиць та ремонту доріг повинна бути оснащена системою GPS. Це допоможе прискорити ліквідацію аварійних ситуацій та швидше реагувати на звернення», - сказав мер Вінниці Володимир Гройсман.

Мер Вінниці також наполягає на налагодженні роботи таким чином, щоб робота виконувалась вчасно та якісно. «Що стосується благоустрою міста, то зовнішній вигляд Вінниці має бути на високому рівні. Ми повинні налагодити роботу таким чином, щоб від окраїни до окраїни місто було чистим та освітленим. Усі пам’ятники повинні утримуватись на належному рівні. Комунальні служби повинні навчитися виконувати роботу якісно та вчасно, при цьому не забуваючи і про естетичний вигляд», - наголосив В.Гройсман.

Загалом, в 2010 році коштом міського бюджету у Вінниці облаштовано 23 пандуси для маломобільних груп населення. Крім того, у 2010 році було встановлено 10 нових «лежачих поліцейських» та відремонтовано 16 існуючих. За інформацією Державтоінспекції м. Вінниці, протягом останніх п’яти років у Вінниці кількість аварійно небезпечних ділянок зменшилась з 68 до 5.

Влітку 2010 року вперше за три десятиліття підземний перехід по вулиці Київська зазнав капітального ремонту. Також було повністю відновлено сходи, які з’єднують провулок Л.Толстого із вулицею Свердлова та сходи зі Староміського мосту, що на вулиці Г.Успенського.

У 2010 році на замовлення управління комунального господарства та благоустрою було впорядковано десять пам’ятників та пам’ятних знаків. Вперше за чотири десятиліття повністю реставровано пам’ятник Льотчикам-визволителям, що знаходиться на проспекті Космонавтів. Інший пам'ятник, монумент Загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, що знаходиться в мікрорайоні Сабарів, також оновився – тут влаштовано пандуси, обладнано нові гранітні плити та саму площу пам’ятника приведено до належного вигляду. Крім того, впорядковано пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС та пам'ятні знаки  видатним українським діячам та письменникам, проведений комплекс заходів по вулиці Пирогова та на території музею-садиби М.І.Пирогова.

За словами начальника управління комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Ігоря Корольчука, упродовж 2010 року за допомогою сучасних дизайнерських рішень та методів ландшафтного дизайну влаштовувалися квітники та газони. Загалом за 2010 рік на території міста висаджено 1160 дерев та 430 кущів, майже 290 тисяч квітів, понад 7 тисяч кущів троянд.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі