Суспільство

У Вінниці старенький УАЗ, який привезли з АТО перетворюють у сучасну «швидку» для бійців

6 лютого 2018, 10:45

 У Вінниці ремонтують УАЗ 452, який 3 роки слугував в зоні АТО. Зі старенького автомобіля зроблять «швидку», вмонтують необхідне обладнання, перефарбують та повністю усучаснять. Після ремонту машину назвуть на честь бійця АТО.

Про це Вінниця.info розповів вінницький волонтер Денис Романовський.

«3 січня автомобіль мені привіз мій знайомий, учасник АТО Олександр з позивним Балу. Ми планували відремонтувати автомобіль разом. Але 6 січня Саши не стало… Автомобіль після ремонту назвемо на його честь. Першого власника нажаль, ми не можемо знайти, тому є деякі проблеми з документами на автомобіль, їх фактично немає, треба буде відновлювати.

Зараз кузов переварюють в Липовецькому районі в селі Щаслива. Потім у Вінниці поставимо дизельний двигун з «Мерседеса», переобладнаємо ходову. Також поставимо скло, зробимо двері як у швидкій, замінимо сидіння, колеса. Пофарбуємо в камуфляж, зробимо так, щоб було видно, що це «швидка». Купимо ноші, обладнаємо спеціальними пасками всередині салону, аби можна було перевозити безпечно поранених, штативи під капельниці встановимо. Буде гучномовець, мигалки», - каже волонтер.

Готова «швидка» буде приблизно в березні місяці. Попередньо відомо, що автомобіль повезуть у 58-му бригаду.

Ремонт здійснюють за кошти небайдужих вінничан, волонтерів та місцевих організацій.

 

 

 

Вінниця.info, фото зі сторінки волонтерa у «Фейсбук».

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО машина Волонтер 
Матеріали по темі