Спорт

У Вінниці стартував чемпіонат серед тілоохоронців: одна жіноча команда і силовики 6 іноземних країн. Фоторепортаж

9 травня 2018, 18:20

 9 травня до Вінниці з’їхалися бодігарди зі всієї України та навіть закордону. Команди тілоохоронців три дні демонструватимуть свої вміння на чемпіонаті. Сьогодні головна локація – площа Василя Стуса. Тут офіційно відкрили змагання, «підігріли» публіку показовими виступами за участю собак. А потім перейшли до першого випробовування – охоронці мали провести віп-персону з однієї автівки до іншої крізь натовп. За легендою, один з молодиків нападає на «зірку».

Судді оцінювали, як секюріті виводять людину з машини, оцінюють обстановку, супроводжують, нейтралізують зловмисника та повертають особу до безпечного місця. За кожним із цих пунктів виставляли окремий бал.

Варто зазначити, що біля «Книжки» вдалося «вижити» на всім «віпам».

Учасниками чемпіонату стали представники з України, Азербайджану, Румунії, Білорусі, Болгарії, Молдови. Найбільшу увагу привертали до себе команда китайців та державна служба охорони України, яку формують дівчата.

Тілоохоронець Аня розповіла журналісту Вінниця.info, що до змагань готувалися завчасно. Зізнається, таку професію обрала, бо вона дійсно їй подобається.

«Те, що ми робимо в житті, і виступ на чемпіонаті, трохи відрізняються. В реальності все по-іншому.

Я працюю тілоохоронцем 8 років. За цей час не було якихось серйозних нападів на людину, яку охороняю, – із зброєю чи вибухівкою, наприклад. Хіба що неадекватні люди.

Таку професію обрала тому, що вона мені подобається, мала велике бажання. Робота має приносити задоволення. Сім’я ставиться з розумінням, адже чоловік військовослужбовець», - говорить жінка.

Щодо стереотипного іміджу охоронця (смокінг й темні окуляри), каже, все залежить від ситуації:

«Якщо це офіційні якісь зустрічі, то потрібно мати відповідний дрес-код. Якщо це прогулянка або ви розумієте, що краще не привертати уваги, то можна стати і подругою».

До слова, саме цій команді вдалося отримати найбільшу кількість балів під час першого випробовування.

10 травня тілоохоронці змагатимуться у стрільбі на полігоні в Тютьках. 11 травня матимуть завдання знайти вибуховий пристрій у автомобілі (ЦПКіВ), долатимуть смугу перешкод на транспорті (біля «Епіцентру»).

Зазначимо, що Вінницю представляє команда державної служби охорони.

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

Теги: змагання 
Матеріали по темі