Культура

У Вінниці стартував дитячий кінофестиваль з казковими героями та зірками шоу-бізнесу. Фото

26 травня 2017, 15:19

 26 травня у Вінниці розпочався дитячий кінофестиваль «Чілдрен Кінофест 2017». В приміщенні кінотеатру «Родина» зібралось чимало дітей. Для них перед показом організували майстер класи з розпису імбирного печива та гіпсових совенят, які є символом кінофестивалю. Дітки залюбки розмальовують та розглядають апаратуру, якою в минулому столітті знімали кіно. В холі також виставка кіноплівок і альбомів. Як працювали раніше над створенням фільмів, розповідає один з найстарших кіномеханіків України.

Розважають глядачів аніматори у костюмах мультиплікаційних героїв. Серед гостей фестивалю відомі люди з шоу-бізнесу - фіналіст шоу «Х-фактор» Богдан Совик та український режисер Валерій Шалига. Сьогодні він продемонструє трейлер стрічки «Тримаю тебе біля серця». Фільм знімався у Вінниці. Це історія української родини та вплив війни на їх стосунки.

Першим мультфільмом, який демонструють на кінофестивалі 27 травня, є французька анімаційна стрічка «Життя кабачка». Фільм про дружбу підлітків отримав премію «Сезар» за найкращий дебют та оригінальний сценарій, а також був номінований на премію «Оскар».

Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фестиваль діти кіно 
Матеріали по темі