Спорт

У Вінниці стартував дводенний міжнародний чемпіонат з фігурного катання

13 грудня 2013, 14:29

13 грудня на Льодовій арені вінницького ТРЦ «Мегамолл» стартував Міжнародний чемпіонат з фігурного катання серед юніорів «Vinnitsa Trophy 2013».

Для участі у цих змаганнях, до Вінниці приїхали делегації з 10 областей України, а також з 6 країн: Росії, Білорусії, Молдови, Кіпру, Казахстану та Туреччини.

Проте, через вкрай нестабільну політичну ситуацію в Україні, на змагання не змогли приїхати дві найбільші делегації спортсменів з Москви та Санкт-Петербургу.

Як розповідає організатор чемпіонату Тамара Цимбал, Вінниця отримала право на проведення цих змагань, так як у нашому місті є найсприятливіша для цього інфраструктура: 3 крижаних катка, на яких можна проводить як тренування так і сам чемпіонат.

«До того ж всі льодові майданчики тут стандартного розміру, що теж важливо, так як змагання, за правилами, можна проводити лише на катках стандартного розміру», - говорить Тамара Цимбал.

На цьому чемпіонаті представлені усі 4 види змагань які є у фігурному катанні: спортивні танці на льоду, спортивне катання, а також одиночне жіноче та чоловіче катання.

«За результатами цього чемпіонату, переможці отримають спеціальні призи від спонсорів, а учасникам будуть присвоювати спортивні розряди відповідно їх рівню підготовки. А далі, кращі з кращих серед українських учасників представлятимуть своє місто на Кубку України та інших міжнародних стартах. А для наших закордонних гостей, це можливість випробувати свої сили, зробити «прокат програми» і так далі», - розповіла про перспективи чемпіонату Тамара Цимбал.

Вхід на трибуни «Льодової Арени» - вільний.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі