Суспільство

У Вінниці створили сайт про депутатів - «Слуги народу»

17 квітня 2018, 12:15

 17 квітня у Вінниці презентували сайт «Слуги народу», на якому систематизували інформацію про депутатів районних та міських рад Вінниччини, їх керівників. Розмістили активні посилання на декларації, політичну діяльність та автобіографії. Щоправда, сьогодні, на ресурс додали інформацію ще не про всіх народних обранців. З Вінницької міськради, наприклад, їх лише 10.

Доходи деяких чиновників аналізували в розрізі їх посади та обов’язків. Про голову Барської райради зазначають: «Голова Барської райради вказав у своїй декларації за 2016 рік крім заробітної плати ще і 12 тисяч матеріальної допомоги. Михайло Піддубний пояснює, що за матеріальну допомогу голосували депутати і не вбачає у цьому конфлікту інтересів:“Ні, вроді не вбачаю. Це на оздоровлення, на лікування… Це ж проголосували депутати тоді на першій сесії, коли зарплату мою затверджували і заступників».

Проект створений ГО «Автомайдан Вінниччина».

«В наших виборців коротка електоральна пам'ять. Проходить 9 місяців і всі забувають що і як. Тому ми створили сайт, де видно все що вони (депутати – ред.) зробили. Якщо вони добивались собі якихось пільг чи земельних ділянок, чи проводили тендера для своїх підприємств, то через 2,5 роки люди підуть на місцеві вибори, то зможуть знайти всю інформацію в одному місці», - говорить голова правління ГО Таїса Гайда.

За її словами, сайт не має відношення до зареєстрованої партії «Слуга народу». Хост ресурсу розмістили в Нідерландах.

Сайт планують повністю заповнити за рік.

Вiнниця.info 

Теги: декларація 
Матеріали по темі