Культура

У Вінниці створили велетенську патріотичну картину в японській техніці

22 січня 2016, 17:30

 В одному із торгових центрів міста Вінниці сьогодні відбулася акція «Соборна, вільна, неподільна моя Україна», присвячена Дню соборності. В ході заходу вінничани створили картину в японській техніці клаптикового живопису – кінусайга.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Більше сотні вінничан долучилися до створення картини та приєднали свій клаптик єдності, серед них - представники влади, молодь, відвідувачі торгового центру

«День соборності - це свято, яке починає відчуватися серцем і душею. Фішка цієї акції, що її організувала молодь Вінниччини. Молоді люди думали, який захід ініціювати, щоб він об’єднав вінничан та гостей міста. Тому вирішили створити картину, тематика якої - наша країна. Тут зображені символи держави: калина, герб, жовто-блакитна стрічка та журавель, як символ любові до рідної землі. Шукали техніку, яку кожен охочий без додаткових знань і навиків міг осилити. Тому обрали японську безголкову аплікацію. Готове панно передадуть в офіс Вінницької ГО переселенців «Спільна справа», як знак підтримки та єдності», - прокоментувала директор департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: культура екскурсія письменник 
Матеріали по темі