Місто

У Вінниці створять унікальний центр для розвитку ІТ-технологій. Фінансує - Норвегія

24 квітня 2015, 13:53

 Ближче до осені у Вінниці з’явиться унікальний інноваційний центр для розвитку ІТ-технологій – IHUB. Так званий «бізнес інкубатор» розміститься за адресою вул. Пушкіна,11 (2 поверх). Матиме 45 робочих місць, включаючи місця для персоналу.

Відповідну угоду 24 квітня підписала Вінницька мерії з Посольством Норвегії.

Перші домовленості щодо такої співпраці розпочалися ще два місяці тому після підписання меморандуму із західними колегами.

«Це нова інноваційна справа у Вінниці, де ми зможемо залучити активних молодих людей, дизайнерів, ІТ-шників, щоб вони реалізовували свої якійсь ідеї і просувати їх в майбутньому», - зазначив в.о. міського голови Сергій Моргунов.

За словами норвежців, обрали Вінницю для реалізації проекту невипадково.

«Цей проект є дуже ефективним і допоможе працевлаштувати молодих розумних людей. Він дозволить «мізкам» залишитися у місті. Вінниця має вигідне географічне розташування, людський потенціал, а також гарні досягнення у розвитку ІТ», - розповів перший секретар Посольства Королівства Норвегії в Україні Бйорнар К.Гудместад-Теіген.

Скільки коштів виділить Норвегія на реалізацію проекту наразі невідомо.

Будівля, в якій розміщуватиметься вінницький IHUB, являється пам’яткою архітектури, створеною архітектором Артиновим ще у 1901 році. На жаль, зараз другий поверх знаходиться в аварійному стані. Саме тому МЗС Норвегії створить спеціальну комісію, що займатиметься реконструкцією та капітальним ремонтом приміщення.

У майбутньому IHUB матиме таке планування простору: зона очікування, дві душових кабіни з туалетами, зону презентацій, зону активного відпочинку, зону спокійного відпочинку і кухню, також конференц-залу і дві зони для проведення телефонних розмов.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: навчання Норвегія ІТ 
Матеріали по темі