Суспільство

У Вінниці сучасний український письменник Макс Кідрук презентував новий роман

21 листопада 2017, 10:38

 20 листопада у вінницькій «Галереї XXI» відбулася презентація нової книги сучасного українського письменника Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи». Подія відбулась в рамках всеукраїнського туру на підтримку нового роману. Тур отримав назву «100містНОІМ».

«Не озирайся і мовчи» — містичний роман, що зачіпає проблему непорозуміння між поколіннями, жорстокості та втечі від реальності.

Як зізнається сам автор, для роману навмисно вибрав саме героїв-підлітків – бо вони ще здатні мислити без надмірного скептицизму.

У презентації автора було все: від наукових фактів, до розповіді про саму книгу та свої майбутні плани у письменницькій діяльності. Слухачі дізналися про те, як обиралась обкладинка для книги та що надихало письменника на написання роману.

«Цю презентацію я показував багато разів до вас, і я збираю відгуки. Мені приємно, що більшість із них позитивні. Моя книга про втечу від реальності. Я хотів показати, що не треба тікати від проблем, бо може спіткати щось набагато гірше» - каже Макс.

Окрім «НОІМ» Кідрук розповів і про свою наступну книгу, дату друку якої поки не оголошує. Майбутній роман отримав назву «Де немає бога» і, як обіцяє автор, буде про те, наскільки різні люди зможуть залишитись людьми за жорстоких природніх умов.

«Після реакції на дві мої попередні книги я відчув, що готовий взятися за цю історію знову. Це буде багаж досвіду, який кожен із собою приніс до катастрофи», - ділиться письменник.

У залі галереї кожен бажаючий міг придбати книги Макса Кідрука. По закінченню презентації автор підписався на куплених виданнях. 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: книга письменник галерея Роман 
Матеріали по темі