Суспільство

У Вінниці суд поновив на посаді колишнього керівника обласної Служби автомобільних доріг

27 лютого 2017, 17:59

 27 лютого до керівництва  Служби автомобільних доріг Вінниччини знову взявся Ігор Алексєєв. Близько п’яти місяців  тому його звільнили з цієї посади. На місце поставили Ігоря Корольчука. Сьогодні Алексєєв прийшов на роботу. Адже рішенням суду його поновили на посаді.  

«Є рішення місцевого суду та ухвала апеляційного суду Вінницької області, що залишає в силі дію Вінницького міського суду, про поновлення Ігоря Алексєєва на посаді начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Є наказ Укравтодору №110-к від 21.02.2017 року в якому зазначається пунктом першим, скасування наказу про звільнення Алексєєва І.М. та пунктом другим - Поновити на посаді начальника на підставі вищезазначених рішень»,  - повідомила Вінниця.info  прес-секретар обласної Служби автомобільних доріг Ніка Чернега.

Нагадаємо, 10 жовтня Ігоря Алексєєва звільнили з посади начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області за п.3 ст. 40 КЗпП (систематичне невиконання покладених на них обов’язків). Відповідний наказ за підписом т.в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг Сергія Бараха, факсом надіслали в САД Вінницької області. І. Алексєєв оскаржуватиме звільнення в суді.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця служба автомобільних доріг 
Матеріали по темі