Суспільство

У Вінниці священник закликав не носити штучні квіти на могили: кошти, які маєте віддати за квіти, пожертвуйте в сиротинець

7 квітня 2017, 16:01

Протоієрей Української греко-католицької церкви Микола Дуркалець звернувся до вінничан з проханням не купувати і не приносити на кладовища штучні квіти. Священник радить витратити кошти на благодійність, а не на забруднення навколишнього середовища.

Про це він заявив на прес-конференції 7 квітня.

«В поминальні дня після Пасхи більшість парафіян йдуть аби відвідати своїх померлих. Вже кілька років поспіль наша церква провадить акцію, заохочує аби залишити шкідливу звичку несення квітів на кладовища. Тому що вони не несуть жодного богословського значення, але роблять шкоду довкіллю. Ці штучні квіти, штучні вінки є непотрібними, бо вони не мають під собою жодного богословського обґрунтування, і тим більше, вони не потрібні нашим померлим.

Заохочую всіх долучитись і перестати носити шкідливі штучні квіти на кладовища, які пізніше, замість того щоб бути правильно утилізованими, спалюються і роблять шкоду нам же самим. Краще ті кошти, які маєте віддати за квіти, пожертвуйте в сиротинець.

Це не акція проти людей, які продають квіти, це бажання стати відповідальними до землі, на якій ми живемо», - говорить Микола Дуркалець.

Його заклик підтримав і представник православної церкви.

Про розклад Великодніх богослужінь в храмах різних конфесій, можна прочитати ТУТ.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кладовище квіти 
Матеріали по темі