Суспільство

У Вінниці торговельно-економічний інститут святкує День народження: відкрили новий корпус і фігуру сови. Фоторепортаж

18 вересня 2018, 13:20

 18 вересня Вінницький торговельно-економічний інститут святкує своє 50-річчя. З нагоди ювілею на площі перед навчальним корпусом встановили бронзовий монумент сови як символу мудрості, арт-композицію «Я люблю ВНТЕІ» та відкрили новий корпус.

Ведучі свята жартували, що птах уособлює спостережливих викладачів та студентів, котрі, як і сова, ведуть нічний спосіб життя, готуючись до пар.

Новий триповерховий корпус торговельно-економічного знаходиться за адресою вулиця Театральна, 21. В ньому навчатимуться студенти обліково-фінансового факультету.

«У цей історичний момент, коли відкривається корпус для наших студентів, коли є не зовсім стабільні питання і в політиці, і в економіці, а ми щодня доказуємо, що якщо хочемо чогось досягти – абсолютно все реально і можливо. Я хочу щиро подякувати керівництву нашого університету, керівництву області, керівництву міста, депутатському корпусу. Це не досягнення когось одного, це вся наша спільна праця», – виступила зі словами подяки директорка ВТЕІ Наталія Замкова.

В аудиторіях розставлені парти. Коридори прикрасили стильними надписами.

Вінниця.info

Теги: скульптура корпус інститут день народження 
Матеріали по темі