Події

У Вінниці УБЕЗівці «накрили» нелегальні казино

14 липня 2011, 09:52

12 липня у Замостянському районі міста Вінниці співробітники управління Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України у Вінницькій області виявили два гральні заклади, та вилучили ігрове обладнання.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю управління Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів в місті Вінниці працівники міліції виявили гральний заклад, у якому оператор-касир надавала послуги у сфері грального бізнесу. У даному закладі було виявлено та вилучено 14 ігрових автоматів та 9 комп’ютерних системних блоків. В діях 25-річного оператора-касира вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. 203-2 КК України «Зайняття гральним бізнесом».

Цього ж дня по вул. Карла Маркса був виявлений ще один заклад, у якому надавались послуги у сфері грального бізнесу. Під час огляду приміщення було виявлено та вилучено гральне обладнання – 6 комп’ютерних системних блоків. В діях 18-річного оператора-касира вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. 203-2 КК України «Зайняття гральним бізнесом».

Двом операторам-касирам гральних закладів загрожує покарання у вигляді штрафу від десяти до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 гривень), що становить від 170тис. гривень до 850 тис. гривень.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі