Суспільство

У Вінниці учасникам молодіжного табір-форуму вручили грошові сертифікати

30 червня 2017, 12:50

 29 червня за участі голови обласної державної адміністрації Валерій Коровій відбулася фінальна частина щорічного обласного молодіжного табір-форуму «Вінниччина молодіжна – ініціюй та дій». 3 дні на базі дитячого санаторію «Подільський Артек» майже 170 активної та обдарованої молоді працювали над розробкою завдань та шляхів їх виконання в рамках своєї ідеї.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради.

Ініціатором та організатором Форуму традиційно є Департамент соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації. Захід проводився  з нагоди Дня Молоді та з метою заохочення молоді до активної участі у громадському житті.

Цьогоріч до участі у форумі долучились координатори інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», кореспонденти інформаційно-молодіжних порталів, представники учнівського та студентського самоврядування, представники громадських організацій та вперше участь у Форумі брали представники об’єднаних територіальних громад.

Аби підтримати та поспілкуватись з учасниками Форуму до «Подільського Артеку» завітав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«Ми живемо в досить цікавий час. І я переконаний, що ці непрості роки будуть викарбувані великими літерами в історії нашої країни і світу загалом. Відповідаючи на питання, чому саме цей час вважатимуть історичним, хочу звернути увагу на те, що за останні три роки зроблено більше ніж за роки незалежності України. І я не ідеалізую ситуацію. Про це свідчить той факт, що наша держава вистояла, вистояв український народ перед лицем агресора. І країна рухається вперед. Впевнений, що ми рухаємось і попереду ще дуже багато можливостей, адже відбулось багато кількісних змін, які, на мою думку, незабаром переростуть в якісні. Ще два роки тому складно було говорити, що масштабно ремонтуватимуть дороги, закуповуватимуть обладнання, підвищаться заробітні плати і в цілому країна рухатиметься вперед. І якщо обернутись і поглянути на те, що відбувається в державі, то впевнено можу сказати, що зроблено величезний крок вперед. Коли сьогодні я побачив ваші презентації, з впевненістю можу сказати, що вони охоплюють увесь комплекс саме молодіжної політики. На моє глибоке переконання, на сьогодні перед нами стоїть надважливе завдання сформувати умови доступу широкого кола молодих людей до новітніх інформаційних технологій, а також забезпечити відповідну систему комунікацій», – зазначив Валерій Коровій.

У свою чергу, звертаючись до учасників Форуму директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна зазначила:

«Я мала можливість спостерігати за роботою форуму і хочу закцентувати увагу на тому, на скільки плідно працювали команди, як вони переживали, скільки зусиль вкладали в свої презентації. Адже вони усвідомлювали, що за ними стоїть вся молодь Вінниччини. Сподіваюсь, що участь у Форумі дала молодим і амбітним командам змогу навчитись новому, реалізувати свої напрацювання, зрозуміти, що сьогодні відбувається у нашій країні і в області зокрема, а також знайти нових друзів та однодумців. Але найголовніше, тепер ви можете переконатись, що, якщо у вас є ідея – ви маєте змогу втілити її у життя».

В цілому, захід проводився у вигляді політичної гри, в рамках якої учасників було поділено на п’ять партій:

  1. Участь молоді;

  2. Волонтерство;

  3. Молодіжні медіа;

  4. Молодіжна інфраструктура;

  5. Відповідальність починається з мене.

Окрім робочої частини учасники були задіяні в спортивних змаганнях та культурно-розважальних заходах.

Результатом роботи партій було створення програми дій та її презентація під час зустрічі з Валерієм Коровієм. Політичні програми було оцінено всіма учасниками табір-форуму шляхом рейтингового голосування за них. Відповідно до підсумків голосування всі партії отримали сертифікати на суми від 10 до 30 тис. грн. на реалізацію заходів в рамках своєї програми. Зокрема, партія «Участь молоді» – сертифікат на суму 10 тис. грн., партія «Молодіжні медіа» – сертифікат на суму 15 тис. грн., партія «Відповідальна молодь Вінниччини» – сертифікат на суму 20 тис. грн., партії «Молодіжна інфраструктура» і «Волонтерство» – отримали сертифікат на суму 30 тис. грн. кожна.

 

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької обласної ради.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі