Місто

У Вінниці укріплюють Київський міст: встановили бетонні плити, беруться за арки. Фоторепортаж

22 травня 2017, 15:16

 У Вінниці на Київському мосту встановлюють конструкцію для реставрування підпірних арок, які тримають міст. Станом на 22 травня там вже перемістили газову трубу, облаштували підпірні стінки, на які встановили бетонні плити та відколупують бетон з труб із кабелями зв’язку, які повинні перенести.

«Перш за все, на початку мосту з обох боків встановили бетонні плити, які укріплять в’їзд на міст. 10-13 травня перекривали газ в районі Київської. Це було зроблено, щоб перенести газову трубу трохи ближче до краю. 10 числа труба була зрізана і в наступні дні поставлена на своє нове місце. Кабелі зв’язку поступово переносяться так само як і труба. Ми розбиваємо захисні бетонні труби і зміщуємо їх ближче до краю.

Наразі йде встановлення будівельної споруди для ремонту арок. Конструкцію, на якій будуть працювати робітники. Ми облаштовуємо конструкцію з мосту, бо з води виходить дуже високо. Арку будемо реставрувати в 3 етапи: очистка піскоструєм, встановлення арматурного каркасу та додаткова заливка бетоном. Орієнтовно на реставрацію однієї арки потрібен тиждень», - розповідає Вінниця.info представник підрядника Олег Горецький.

Нагадаємо, ремонтні роботи на Київському мосту ведуться з 11 березня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт міст 
Матеріали по темі