Місто

У Вінниці в 100-річному «Особняку» відкрили медичний центр. Фото

9 серпня 2018, 12:51

 9 серпня у Вінниці по вулиці Магістратська, 44-а в приміщенні особняка купця Олександра Кумбарі, відкрили медичний центр. Тут працюватиме стаціонарне та денне відділення для пацієнтів.

Будівлю ззовні відреставрували, відновили балкони, округлу форму вікон. В триповерховому приміщенні, яке є архітектурною пам’яткою міста, зробили якісний ремонт, встановили ліфт, обладнали палати та кабінети сучасною технікою.

Цей будинок, який зводився на початку 1900-років, за найбільш поширеною версією, пов’язують з дружиною купця Олександра Кумбарі – Софією. За радянських часів тут був медичний заклад.

Зараз на першому поверсі розміщений кабінет збору крові, комп’ютерна томографія, відеоендоскопія, УЗД, кабінет травматолога, хірурга, гінеколога, уролога, судинного хірурга, стерилізаційна, каса. На другому поверсі є операційний блок. Тут знаходиться стаціонарне відділення, є сучасні одно та двомісні палати, палата інтенсивної терапії, рентген. На третьому поверсі розміщений денний стаціонар з палатами. Дерматолог, перев’язочна.

Під час офіційного відкриття закладу головний лікар медичного центру «Альтамедика» Богдан Шевня розповів Вiнниця.info, що в медцентрі працюватиме стаціонарне та денне відділення для пацієнтів. Клініка надаватиме інноваційні медичні послуги, що включатимуть сучасну діагностику за новітніми технологіями, хірургію, реабілітацію та відновлення.

«Це перше відділення у Вінниці такого масштабу з цілодобовим та денним стаціонаром. На сьогодні у нас працює близько 30 людей персоналу, але ми ще не повністю набрали фахівців.

Коли людина приходить у центр, звертається до реєстратури, ми заводимо електронну картку. Вона доступна у всій мережі наших центрів. Це зручно, ми бачимо, які пацієнт проходив раніше обстеження. Людям не потрібно носити жодних паперів.

Будівля була раніше в занедбаному стані, у вересні минулого року був розпочатий активний ремонт приміщення»- розповідає лікар.

«Особняк» на початку ХХ століття.

 

«Особняк» на початку ХІ століття.

 

Липень 2015 року

 

Вересень 2015 року

 

9 серпня 2018 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info


Теги: центр медичний 
Матеріали по темі