Місто

У Вінниці на підприємстві показують, як виготовляються елементи для Mercedes. Фоторепортаж

7 серпня 2018, 12:11

 7 серпня у Вінниці на державному підприємстві «Електричні системи» проходить День відкритих дверей.

Кожної години працівники проводять екскурсії по виробництву. Бажаючі можуть побачити на власні очі, як виготовляються схемні джгути та компоненти, що рухають двері та сидіння, що вмикають освітлення та оживляють двигун, вмикають кондиціонер та створюють найвищий рівень комфорту в автомобілях Mercedes.

Наразі на підприємстві працює майже 1300 людей. Скоро тут відкриють новий цех з виготовлення джгутів для автомобілів Mercedes S-класу. Тому потрібні люди на вакансію в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Таких вакансії є 700. До кінця року на ДП «Електричні системи» повинно працювати 2000 працівників.

Людей з районів на роботу безкоштовно возить автобус. Наприклад, є маршрути у Жмеринку, Гнівань, Калинівку, Літин та прилеглі села.

Фахівець відділу по роботі з персоналом Оксана Максимець, розповідає, що по проханню самих працівників нещодавно була встановлена нова велопарковка. Серед робітників, є спортсмени, лікарі, педагоги, продавці…

«У нас дійсно європейські умови. Є зона для відпочинку, є зона для паління, створені системи вентиляції та кондиціонування. Є їдальня з мікрохвильовими, холодильниками, кулери з водою, кавові автомати. Люди можуть приносити їжу з собою і можуть купувати її в їдальні, яку привозять щоденно. Є медпункт.

Зараз на підприємстві працює дві дільниці: дільниця нарізки і дільниця складальня. Спочатку була дільниця складальна, тоді ми залежали від зовнішнього постачальника. А зараз у нас виробництво замкненого циклу»,- каже пані Оксана.

Вінничанка Любов працює на підприємстві близько року, до цього була продавцем.

«Майже рік назад в рекламному оголошенні побачила, що запрошують на роботу. Спочатку було важко адаптуватися, але зараз звикла. Умови праці дуже хороші, колектив дружній. Я працюю в’язальником схемних джгутів», - каже жінка.

 

Перша екскурсія для людей, які шукають роботу розпочалася о 9 годині ранку. На неї прийшли люди з центру зайнятості. З групи, яка налічувала близько 20 людей, лише одна дівчина виявила бажання працювати на підприємстві.

Усі бажаючі мають можливість до 17 години відвідати масштабне виробництво з виготовлення автомобільних джгутів для європейських заводів.

Нагадаємо, у Вінниці нa території «45-го експериментaльного зaводу» в жовтні минулого року розпочало роботу роботу нове підприємство. «Електричні Системи» у співпрaці з aмерикaнською компaнією Delphi відкрили виробництво електроджгутів для концерну «Mercedes».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Кухня

 

 

 Місце для куріння

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: запчастини мерс 
Матеріали по темі