Місто

У Вінниці в музеї української марки створили колекцію для дітей

5 листопада 2016, 10:44

 У Вінниці в музеї української марки ім. Якова Балабана створили окрему колекцію марок для дітей.

Про це Вінниця.info розповіла екскурсовод музею української марки Олеся Коваль.

«До нас часто приходять на екскурсії дітки навіть початкової школи і їм досить важко зрозуміти філателістичні особливості марки, її характерні ознаки... Цим можна зацікавити старших слухачів, але діткам це важко. Тому і виникла ідея познайомити їх не тільки з українською маркою, а й з колекціонуванням загалом і зокрема з тематичним колекціонуванням.

Ми створили альбом в якому розмістили марки різних країн світу, але посортували їх за певними темами, тут в нас є марки з динозаврами, з собаками, котами... І ефект від того, що це справді приносить дітям задоволення і що це їм цікаво було видно вже на першій екскурсії. Коли я презентувала цей альбомчик, ми отримали неймовірний заряд позитиву від дітей. Хлопчиків і дівчаток не можна було відірвати від цих марок.

Це тільки початок і ми створимо велику колекцію, з якою можна буде познайомити дітей більш детально з маркою. В майбутньому це будуть марки з різними країнами світу і тематичні колекції, тому незважаючи на те що філателія це заняття таке досить специфічне, часто складне, потребує пильності, багажу знань, однак це однозначно може бути цікаво дітям», - каже екскурсовод.

В альбомі 12 аркушів і всі вони заповнені «дитячими» марками. Це близько 150 марок.

Нагадаємо,16 вересня у Вінниці на Соборній, 26 відкрився перший в Україні музей української марки.

Городяни подарували музею понад 200 марок.

 

 

 

Вінниця.info

Теги: марка колекція 
Матеріали по темі