Суспільство

У Вінниці вакансія на посаду директора «Агенції регіонального розвитку»

16 січня 2017, 10:09

 Вінницька ОДА оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

Оголошення розміщено на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Вимоги до кандидата на посаду:

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність повної вищої освіти фінансово-економічного, юридичного або адміністративно-управлінського спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

3. Досвід роботи на аналогічних посадах у міжнародних компаніях чи проектах не менше 4 років або досвід роботи управління в проектах технічної допомоги та роботи в області менеджменту в інших проектах не менше 5 років, досвід реалізації грантових проектів;

4. Знання чинного законодавства України в сферах державної служби, місцевого самоврядування, трудового права та знання інших нормативно-правових актів, що стосуються діяльності Агенції;

5. Володіння українською мовою, знання англійської (іншої іноземної) мови; володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

6. Володіння етикою ділового спілкування та ведення переговорів; мати досвід взаємодії із закордонними фондами та іншими донорськими організаціями, спонсорами; високі комунікаційні здібності.

Документи на конкурс приймаються до 11 лютого 2017 року за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 оф. 125. Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 50-85-80.

Нагадаємо, Керівником Агенції регіонального розвитку Вінниччини в червні було тимчасово призначено Валерія Нікітюка.

Як відомо, 30 березня 2016 року депутати Вінницької обласної Ради першими в Україні схвалили рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Обласна Рада, Вінницька ОДА та Асоціація органів місцевого самоврядування стали співзасновниками Агенції.

Вінниця.infо

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс вакансія 
Матеріали по темі