Культура

У Вінниці вибрали дівчину для обкладинки журналу Playboy

29 серпня 2010, 14:51

У Вінниці вибрали дівчину, яка прикрасить обкладинку найближчого номеру Playboy-Україна.

28 серпня в нічному клубі Feride Plaza за право стати дівчиною місяця чоловічого журналу Playboy змагались 9 конкурсанток.

Вечірка, організаторами якої виступили журнали «Афіша», «Свадьба до и после…», проходила під девізом «Playboy без ГМО».

Учасниці продефілювали у сексуальному вбранні від дизайнера Olgara, продемонстрували свої форми у нижній білизні в поєднанні з міховими виробами, а також у купальних костюмах.

У перервах між показами виступив шоу-балет 3Z, а також свою концертну програму та нові пісні представила співачка Oksi, яка очолила склад журі.

Переможницею конкурсу стала 20-річна Наталія Очеретна, яка окрім фотосесії для журналу Playboy-Україна отримала путівку для подорожі по Європі. Другою стала Марина Нікуленко та третьою – Ярослава Куряча, для останньої заступник головного редактора Playboy-Україна Денис Баринов подарував можливість стати дівчиною місяця одного із весняних випусків Playboy-Україна в 2011 році.

Переможниця конкурсу Н.Очеретна зазначила, що не сподівалась на перемогу. «За час підготовки до конкурсу ми здружились з дівчатами і усі вболівали один за одного, хвилювались», - розповіла про свої відчуття Н.Очеретна.

Вона також зазначила, що любить займатись дизайном одягу, приймати участь в фотосесіях та планує навчання у модельній школі.

«Я планую піти в модельну школу, планую професійно цим займатись», - розповіла про свої плани Н.Очеретна.

Голова журі співачка Oksi підкреслила, що Україна славиться красою дівчат і красивих дівчат дуже багато, тому під час оцінювання дівчат було дуже складно обрати найкращу.

«Ми за природність, тому у першу чергу я дивлюсь на доглянутість тіла, тому що молодість і краса це добре, але за нею потрібно доглядати», - сказала Oksi про критерії оцінювання.

Заступник головного редактора Playboy-Україна Денис Баринов повідомив, що в кожної дівчини є можливість та перспектива «росту».

«В нас є прецеденти, а саме Даша Астаф’єва, яка стала дівчиною року в Штатах. Зараз ще одна дівчина, яка стала дівчиною 2009 року Playboy-Україна, в жовтні поїде до Хью Хефнера на оглядини, тому у всіх дівчат, які знімаються для Playboy, є перспектива вийти на світову арену», - розповів Д. Баринов.

Він додав, що наступне подібне шоу та відбір дівчини для журналу Playboy-Україна відбудеться у Дніпропетровську.

Шоу-вечірки під девізом «Playboy без ГМО» вже відбулись у Києві та Житомирі.

 


 


  

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі