Афіша Вінниці

У Вінниці відбудеться благодійний концерт на підтримку дітей сиріт

7 грудня 2015, 16:12

 14 грудня о 18.00 у міському Палаці мистецтв «Зоря» відбудеться благодійний концерт «Крок назустріч». Кошти, зібрані від продажу квитків, будуть передані дітям з Ситковецької школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

Благодійний концерт «Крок назустріч» – це можливість допомогти талантом тим хто цього потребує. А саме, зробити свій внесок у покращення умов життя та розвитку дітей, а також – створити для них справжнє свято, показавши наскільки наша молодь талановита.

На сцені виступатимуть: Artisto, Діана Подолянчук, Гурт «LARUS», Віра Майборода, Валентина Гавриш, Дар'я Журбенко, талановита молодь Вінниччини, творче об'єднання «БезНа».

Третина квитків буде реалізована на платній основі (40 грн. за квиток). Всі кошти зібрані від продажу квитків будуть передані дітям з Ситковецької школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Безкоштовно відвідають концерт внутрішньо переміщені особи, діти-сироти, бійці АТО, багатодітні сім'ї.

Квитки можна придбати в касі Будинку офіцерів та Універмазі.

ВИННИЦА.info

Теги: концерт 
Матеріали по темі