Афіша Вінниці

У Вінниці відбудеться благодійний ярмарок з хенд-мейду

14 грудня 2015, 11:34

 Вже на цьому тижні у Вінниці пройде ярмарок city of Masters, а саме 15-17 грудня у Будинку Офіцерів, на якому зберуться найкращі майстрині Вінниччини з хенд мейду.

Вони будуть представляти свої ексклюзивні вироби, зроблені власноруч. Майстринями буде представлена велика кількість різноманітних виробів: розписні пряники, текстильні ляльки, прикраси з шовку та фуамерангу, іграшки та аксесуари з натуральної вовни, прикраси з бісеру та натуральних рослин, скрапбукінг та ще багато інших цікавинок.

Прийшовши на цей ярмарок, ви зможете зануритись у незабутню творчу атмосферу та знайти подарунок для найвибагливіших поціновувачів ручного мистецтва, а також кожен бажаючий зможе сам долучилися до виготовлення новорічного подарунку своїми руками для рідних та друзів. Деякі з майстринь будуть проводити майстер класи для усіх бажаючих.

Також на ярмарку буде проходити благодійний збір коштів на навчальний центр імені Євгена Коновальця. Навчальний центр є пілотним проектом ЗСУ та ВГО УНСО, але надалі через відсутність належного рівня фінансування, вже 2-й рік хлопці, які готуватися до виїзду в зону АТО не мають належних умов та перебувають у навчальному центрі без опалення.

 Тому організатор заходу сподівається, що відвідувачі ярмарку не залишаться байдужими до цієї проблеми, і зроблять новорічні подарунки не лише своїм рідним та близьким, але й нашим захисникам.

 

ВИННИЦА.info

Теги: майстри хенд мейд 
Матеріали по темі