Суспільство

У Вінниці відбулися збори духовенства, на яких священики висловили підтримку митрополиту Симеону

20 листопада 2018, 16:48

 19 листопада відбулися загальні збори духовенства, на яких священики Вінницької єпархії УПЦ МП висловили підтримку митрополиту Симеону.

«Ініціативна група духовенства у свою чергу склала лист, у якому клірики єпархії висловили усебічну підтримку владиці Симеону і обурення тими наклепами, які подекуди лунають на адресу митрополита Симеона. Священики запевнили, що і надалі молитвою та порадою будуть підтримувати свого Архіпастиря. Наразі під листом поставили підписи понад 50 священиків з Вінниці, Вінницького, Козятинського, Калинівського та Барського районів», - повідомляє прес-служба Вінницької єпархії.

Митрополит Симеон подякував духовенству за довіру. Також зазначив, що після перших зборів, котрі відбулися раніше, він отримав лист-звернення, який не містив протесту проти нього. Нагадаємо, що митрополит єдиний не підписав постанову Собору УПЦ Московського патріархату, який відбувся 13 листопада у Києві.

Владика пояснив, що перше звернення є декларацією готовності виконувати рішення Собору єпископів від 13 листопада, які архієрей, як і вся повнота Вінницької єпархії, буде виконувати, адже вони є обов’язковими для усіх ієрархів, кліриків та вірян Української Православної Церкви Московського патріархату.

Нагадаємо, що митрополит Вінницький і Барський УПЦ МП Симеон в інтерв’ю редакції розповів про Собор єпископів Московського патріархату, який відбувся 13 листопада в Києві. Тоді архієреї схвалили постанову, в якій засудили процес надання Томосу про автокефалію українській помісній православній церкві. Владика Симеон єдиний не підтримав дане рішення.

Через ухвалену постанову представники УПЦ МП не прийшли на зустріч з Президентом, про яку раніше домовлялися. Однак Митрополит Вінницький і Барський таки мав розмову з Петром Порошенком.

Вiнниця.info, фото Вінницької єпархії

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: церква 
Матеріали по темі