Спорт

У Вінниці відбувся перший в Україні Міжнародний турнір «RIA OPEN CUP TAEKWONDO 2017»

31 травня 2017, 09:17

 27 травня у Вінниці на арені ТРЦ Мегамолл відбувся перший в Україні Міжнародний командний турнір «RIA OPEN CUP TAEKWONDO 2017» під патронатом депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва. За організацією Вінницької міської федераціі тхеквондо ВТФ та Медіа-корпорації РІА під егідою Федерації Тхеквондо (ВТФ) України.

Була неймовірна кількість емоцій, переживань, командних та глядацьких вболівань сліз втрат та сліз радощів нагород, все це переповнювало зал. Кожний боровся за свою команду, розкриваючи всі свої зусилля та майстерність.

Багато неочікуваних сюрпризів порадували глядачів та учасників турніру:

Величезні медалі, гарні дипломи, командні та індивідуальні кубки, а також грошові тренерські премії виборювали близько 10 команд, які представляли  Україну , Білорусь та Молдову. Приймали участь спортсмени  призери та чемпіони України, етапів кубків Світу , Міжнародних турнірів, власники чорних пасків. Вінницю представляли близько 80 учасників!

А також неймовірні подарунки та премії дочекалися свої переможців:

14 окремих номінацій (для спортсменів, суддів, тренерів та команд) від спонсорів, 5 з яких нагороджувались грошовими преміями по 2000  та 1000 грн. від генерального спонсора стоматологічної клініки Вінінтермед.

1 великий подарунок від організатора Медіа – корпорації РІА

30 кружок турніру розігралися між глядачами від центра «Сєнсєй»

2 великих подарунки від фірми «Метал-Профі»

1 подарунок від поліграфії «Ідеї Успіху»

150 пакетів з подарунками від ТМ Рудь

150 шариків від ТМ Рудь

сумка для ноутбука та фартухи від ТМ Рудь

20 упаковок по 1.5 л від ТМ Солодка Мрія

3 сертифіката на безкоштовне навчання у кращій англійській школі «FLASH» (ціна якого 2800 грн.)

30 сертифікатів на знижку на навчання у англійській школі «FLASH»

На турнірі подарунки отримали не тільки учасники, але й глядачі, між якими за їхніми білетами розігрувалися 30 кружок турніру, сертифікати в англійську школу FLASH.

Організатори: Медіа-корпорація RIA, Вінницька міська федерація тхеквондо ВТФ (центр «Сенсей»)

Підтримка у проведенні змагань: Федерація Тхеквондо (ВТФ)  України, Управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА, Комітет по фізичній культурі і спорту  Вінницької міської ради,  Національного Олімпійського Комітету України у Вінницькій області, ТРЦ  Мегамолл. Під патронатом депутата Вінницької міської ради Андрія Андреєва     

Судді: 2 Міжнародних судді та судді Національної категорії

Учасники:

Змагання  проводились  серед молодших юнаків (2009-2008), юнаків (2007-2006), кадетів (2005-2003), юніорів (2000-2002).  Участь прийматимуть як команди хлопців так і команди дівчат та змішані команди з хлопців та дівчат.

Розділ ТК5 -  дуже видовищний та захоплюючий вид для звичайного глядача. А саме: швидкісний обмін найрізноманітнішими ударами ногами по захисному жилету (2 чи 3 бали за точне влучення) та голові( 3 чи 4 теж за точне влучення). Кожний спортсмен обов’язково одягнений  у захисну екіпіровку( шоломи, який дозволяється  з захистом обличчя, капа, жилет, щитки на руки та на ноги, невеликі перчатки на руки та на ноги, бандаж, наколінники, налокітники. Максимальний захист тіла дає змогу максимально уникати травмованості.

Все відбувається зрозуміло глядачам за рахунок електронної системи нарахування балів, де всі мають змогу спостерігають на великому моніторі (бали, які виставляються  при нанесенні точних ударів у голову та корпус, час поєдинку, раунди, та інше). Коли 5 чоловік однієї команди змагаються проти 5 чоловік іншої і поєдинок триває 2 раунди по 5 хвилин. Кожний спортсмен змагається короткий проміжок часу з любим суперником  іншої команди. В результаті чого це двобій, але з постійними змінами суперників, як з одної сторони так і з іншої, що робить ТК5 дуже динамічним.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР – стоматологічна клініка ВІНІТЕРМЕД

СПОНСОРИ:

Фірма «Метал Профі»

Англійська школа FLASH

Юнацький корпус

ТМ РУДЬ

Поліграфія ІДЕЇ УСПІХУ

СОЛОДКА МРІЯ

ШОУ-программа: танцювальна студія Шахіна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: змагання 
Матеріали по темі