Місто

У Вінниці відібрали 59 проектів бюджету громадських ініціатив, які ставлять на голосування

30 вересня 2016, 12:26

 У Вінниці в рамках Бюджету громадських ініціатив було подано 97великих та малих проектів. З них відібрали для голосування 59 проектів, які будуть реалізовані в 2017 році. Це 32 великих та 27 малих проектів. Голосування розпочинається 1 жовтня.

Інформація розміщена  на сайті Вінницької міської ради.

Кожен мешканець міста може проголосувати за 2 проекти – 1 великий і 1 малий.

Голосування за проекти в рамках «Бюджету громадських ініціатив м. Вінниці» відбувається з 1 по 10 жовтня 2016 року.

Перелік ВЕЛИКИХ проектних пропозиції для голосування

 

Перелік МАЛИХ проектних пропозиції для голосування

 

В голосуванні мають право брати мешканці міста Вінниці, які на законних підставах постійно чи тимчасово проживають, володіють нерухомим майном, працюють на території міста, здійснюють іншу діяльність, пов'язану зі сплатою податків до місцевого бюджету міста Вінниці.

Голосування за проекти здійснюється на офіційному сайті міської ради www.vmr.gov.ua в розділі «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці» шляхом заповнення електронної версії анкети (пройшовши авторизацію в Персональному кабінеті сайту). Або в Центрах адміністративних послуг «Прозорий офіс» у м. Вінниці в робочі дні з 9 до 18 години (п'ятниця до 17.00) за адресами:

вул. Соборна, 59 (центральне приміщення),

вул. Замостянська, 7( колишня вул. 50-річчя Перемоги, 7; відділення «Замостя»),

вул. Брацлавська, 85 (колишня вул.Островського, 85; відділення «Старе місто»),

пр. Космонавтів, 30 (відділення «Вишенька») шляхом заповнення друкованої версії анкети (при собі обов’язково мати паcпорт).

Нагадаємо, в 2017 році збільшується фонд фінансування «Бюджету громадських ініціатив» з 5 до 6, 5 млн. гривень. 85% направлять на реалізацію великих проектів і 15% - на реалізацію малих проектів.

Вінниця.info

Теги: бюджет громадськість ініціативи 
Матеріали по темі