Суспільство

У Вінниці відкрили дошку бійцю-волонтеру, що загинув під «Градами» в АТО

1 грудня 2015, 14:33

 1 грудня у Вінниці відкрили пам’ятну дошку герою Майдану, відважному учаснику бойових дій на Сході, добровольцю батальйону «Айдар» - Олександру Захарчуку. Меморіал встановили на рідній, 23-тій, школі захисника.

Вшанували вінничанина учні, вчителі, бойові товариші, однокласники, любляча дружина і красуні-донечки. 43-річний Олександр спочатку допомагав бійцям як волонтер. Пізніше – вирішив віддати себе повністю Україні.

Загинув патріот в ніч на 2 грудня біля міста Щастя Луганської області внаслідок обстрілу з «Градів». Понівечене тіло воїна ідентифікували у Запоріжжі.

«Рік назад ми втратили велику людину. Це втрата, великий біль для нас усіх, для його сімї, для Вінниці, для «Айдару».

Сашко був винятковою людиною. Коли він приїздив в «Айдар», це була якась щаслива мить. Він розповідав про тих людей, які приносили речі. Діти, що малювали малюнки, бабусі, дідусі, які, іноді, передавали останнє. Тоді просто виростали крила в наших побратимів. Ми дивились на нього з широко відкритими очима.

З часом, він вирішив, віддати себе повністю і присвятити Україні. В той день ніс службу замість свого побратима, якому дуже треба було у відпустку…», - розповіла командир зенітного розрахунку батальйону «Айдар» Світлана Бевз.

Олександр дуже люби свою сімю, кохав дружину, пишався донечками.

«Це гарний батько, дідусь. Я пам’ятаю, як він згадував про свою внучку, яку він купав перший раз. Для нього це було таким щастям, що не передати словами», - сказав голова обласної організації «Самооборона майдану» Андрій Книжник.

Меморіальну дошку відкрили найрідніші люди бійця. 

ВИННИЦА.info

Теги: АТО пам'ятник 
Матеріали по темі