Місто

У Вінниці відкрили новий дитячий садочок – 3 поверхи для 360 малюків. Фоторепортаж

2 лютого 2018, 12:09

 2 лютого у Вінниці на вулиці  Олега Антонова, 13-а відкрили новий триповерховий дитячий садочок №20 «ДзВінка». Розрахований він на 12 груп. Вміщуватиме 360 дітей. Повноцінну роботу розпочне 5 лютого.

У сучасному дошкільному навчальному закладі окрім кімнат, спалень, роздягалок для малечі облаштували медичний блок, пральню, харчоблок, музичну та спортивну залу, кабінет психолога, кімнату творчості. Завершують благоустрій території навколо садочка.

Зaклaд спорудили в рaмкaх комплексної зaбудови мікрорaйону зa рaхунок інвесторa. Вартість будівництва склала майже 45 мільйонів гривень. Обладнання та інвентар обійшлися у 2,9 мільйонів гривень. Їх придбали за кошти міського бюджету.

Міський голова Сергій Моргунов під час урочистого відкриття зазначив, що до 2020 року планується ліквідувати черги до ДНЗ.

«Це гарна подія для Вінниці в цілому і для цього мікрорайону зокрема. Тому що тут давно не будувалося нових дитсадочків. Сам заклад звели за рахунок інвестора. Ми повністю забезпечили обладнанням. Тут найсучасніший харчоблок, обладнання в пральній, нові меблі…

У нас сьогодні будується ще 4 дитячих садочки у Вінниці. Маю надію, що після відкриття цих чотирьох садочків вже до 2020 року черга буде ліквідована. Окрім нових дошкільних навчальних закладів, ми відкриваємо групи в існуючих.

Загалом за останніх 10 років було відкрито 8 дитсадочків», - каже мер міста.

Він і урочисто вручив велетенський ключ від садочка малечі.

 

Вже з 5 лютого сaдочок розпочне повноцінну роботу. Про це розповілa директор закладу Людмила Малофеєва.

«Садочок «ДзВінка», це абревіатура розшифровується як «дзвінкоголоса вінницькa дитинкa».

На сьогоднішній день черга до дитсадків зменшилася на 58 малюків. Документи прийнято у 42 дітей. В понеділок вже стартуємо. У садочку, максимум, може працювати 68 штатних робітників, на сьогодні є 16 людей», -  каже директор.

Будівництво садочка тривало з червня 2016 року до грудня 2017 року.

Нагадаємо, на будівництві 28 листопада 2017 року побував журналіст Вiнниця.info та дізнався, як проходить завершальна стадія робіт.

Нагадаємо, у 2018 році ми вже показали, як біля колишнього «Світанку» будують дитсадок. А також зробили фоторепортаж із спорудження нового садочку на вулиці Покришкіна. Ще один ДНЗ будують на вулиці Ватутіна під назвою «Східна перлина». ДНЗ який розрахований на 100 дітей зводять на вулиці Трамвайній.

 

 

  

 

 

Харчоблок 

 

 

 

 

 Пральня

 

 

 

Вінниця.info, фото - Світлана Радостєва.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: садочок 
Матеріали по темі