Суспільство

У Вінниці відкрили «безалкогольну» лазню

29 грудня 2010, 17:36

У Вінниці відкрили муніципальну лазню по вулиці Максимовича.

Про це сказано у повідомленні прес-служби Вінницької обласної ради.

У відкритті лазні 29 грудня взяли участь керівництво області та міста.

Ідею громадської лазні втілив у життя підприємець Юрій Коробкін. Він зазначив, що баня є не бізнес-проектом, а оздоровчим закладом для вінничан. «У Вінниці є багато саун закритого типу на 5-6 осіб, але це не та культура, яку я пам’ятаю з дитинства, юності, коли люди збиралися, спілкувалися. Мені цього не вистачало «Баня» – це умовна назва закладу. Загалом, це спортивно-оздоровчий комплекс, який включає лазню на 200 місць, залу відпочинку, буфет, шашличну та 5 спортивних залів для занять різними видами фітнесу»,– зазначив Ю.Коробкін.

Голова Вінницької облради Сергій Татусяк, який також був присутній на відкритті лазні, переконаний, що тут вінничани зможуть і відпочити, і оздоровитися. «Мені приємно, що є люди, які відроджують банні традиції, але вже на новому функціональному рівні», – зазначив С. Татусяк

Мер Вінниці Володимир Гройсман запевнив, що заклад буде підтримувати доступну цінову політику, з тим, аби якомога більше вінничан змогли відвідувати лазню. Також мер Вінниці пообіцяв наступного року приступити до реконструкції громадських бань на Старому місті та на Першотравневій.

Заклад позиціонується як оздоровчий, в якому не буде споживання алкогольних напоїв.

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі