Суспільство

У Вінниці відкрили перший в Україні вартовий офіс поліції

23 травня 2017, 12:48

 23 травня в Головному управлінні Нацполіції Вінниччини відкрили офіс вартового прийому громадян. Тепер жителі області можуть звернутися до правоохоронних органів для вирішення питань або подання скарг з 8 години ранку до 20 години вечора. Це перша така новація в Україні, ініціатором якої став головний поліцейський регіону Юрій Педос.

«Раніше прийом громадян здійснювався у визначені дні і години. Тобто керівник або заступники складали графіки. Звичайно, це незручно для громадян. Люди не встигають у визначений час (близько 2 годин) донести всі свої питання до керівництва поліції. Бували випадки, що навіть не дочікувалися прийому.

Мною було прийнято рішення, щоб з 23 травня прийом громадян у ГУ НП Вінниччини здійснювався щоденно – з 8 години ранку до 20 години вечора. В кімнаті буде постійно знаходитися представник поліції, який негайно буде доносити скаргу або звернення до керівництва», - сказав Юрій Педос.

Начальник і заступники здійснюватимуть прийому, згідно своїх графіків, але до кінця дня в кімнаті чергуватимуть офіцери, які доноситимуть всі важливі звернення до керівництва.

Обладнали канал, по якому завжди висвітлюють поліцейські новини.

Я впевнений, що це буде дуже зручно для людей, особливо тих, хто працює цілий день. Хтось не мав можливості в денний час подати звернення.

«Керівники приходять за графіком і приймають громадян, а в той час, коли вони займаються своїми прямим обов’язками, тут знаходиться працівник поліції. Не варто плутати з черговими частинами, які приймають заяви від громадян. Вони працюють цілодобово», – додає Юрій Педос.

Вартовий офіс за адресою Театральна, 10 працюватиме також і у вихідні дні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція 
Матеріали по темі