Культура

У Вінниці відкрили виставку графіки та живопису польських художників. Фото

15 січня 2019, 17:45

 15 січня у Вінницькому краєзнавчому музеї відкрили виставку графіки та живопису у виставковому проекті  «Міст культури». Представили картини двох польських художників Магдалєни Лєсьняк «Життя у мережі» та Рафала Урбанського «QR».

За задумом організаторів, виставковий проект творить можливість спілкування універсальною мовою мистецтва двох культурних кіл: польського та українського, об’єднує народи та їхні справи, уможливлює співпрацю та обмін досвідом.

«Наша виставкова зала розпочинає свою роботу із презентацією робіт молодих польських художників, картини яких вже були у цій залі, але виставлялися великою групою по одній роботі. Картини дають зовсім інший погляд на сучасне мистецтво, таким, як його бачить молодь. Ті проекти, які ми організовуємо спільно із консульством республіки Польщі у Вінниці вони завжди цікаві, змістовні. Хотілося б, щоб роботи наших вінницьких художників також були представлені у виставкових залах Польщі», – зазначила директорка Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька.

На виставці представлені картини, де зображено комп’ютерні принтскріни, фрагменти діалогів із чатів та картини, де зображені QR-коди.

Виставку можна відвідувати до 31 січня.

Вінниця.info

Теги: художник картини виставка 
Матеріали по темі