Культура

У Вінниці відкрили виставку унікальних вишитих картин з ефектом 3D

23 липня 2018, 13:13

  У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Талан» майстрині з Нікополя Яни Кулєшової. В експозиційному залі представлена 21 робота виконана в авторській техніці.

Останні два роки майстриня займається вишивкою з ефектом 3D. Вона поєднує різноманітні техніки вишивки, олійний і акриловий живопис та кольорові фото.

Серед робіт є ікона «Покрова Пресвятої Богородиці» над якою майстриня працювала понад 6 місяців. Використовувала вона золоті нитки, бісер та напівкоштовне каміння.

«Виставка майстрині з Нікополя надзвичайно цікава та оригінальна. Тому що Яна Кулєшова використовує сучасну авторську техніку, це є поєднання фото на полотні, живопису акрилового і олійного також різноманітної техніки вишивки. Все це є присутнє у її роботах і завдяки чого створюється ефект тривимірності. Фактично це поєднання живопису, вишивки та фотодруку» - розповів старший науковий співробітник вінницького обласного художнього музею Павло Медончак.

У 2017 році Яна Кулєшова стала рекордсменкою України в категорії «Мистецтво», рекорд – «Найбільша колекція картин із 3D-ефектом, створених вишивкою по авторським фотографіям».

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: картини виставка вишивка  
Матеріали по темі