Місто

У Вінниці відкриють Центр підтримки та розвитку підприємництва

14 серпня 2017, 14:54

 У Вінниці в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості по вулиці Привокзальній,28  розпочинає роботу Центр підтримки та розвитку підприємництва.

Про це повідомляє Лівобережний міжрайонний центр зайнятості.

Безоплатну допомогу у відкритті власної справи та консультації з питань підприємницької діяльності можуть отримати не тільки безробітні, але і всі охочі, що бажають започаткувати власну справу або роблять перші кроки у підприємництві.

Основними напрямками роботи Центру є: надання консультацій фахівцями державних установ та недержавних організацій (Управлінням Держпраці у Вінницькій області, Вінницьким обласним територіальним відділенням АМКУ, Сектором Державної регуляторної служби України у Вінницькій області, Управлінням запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Регіональним та Міським центрами з питань безоплатної вторинної правової  допомоги), проведення семінарів та тренінгів із керівниками, працівниками бухгалтерії та відділів кадрів підприємств, сприяння кваліфікованому підбору персоналу на робочі місця, надання допомоги у пошуку бізнес-партнерів, ліцензуванню, підбору оптимальних умов кредитування і відкриття рахунків в установах банків.

Звернутись до працівників Центру підтримки та розвитку підприємництва Лівобережного міжрайонного центру зайнятості м. Вінниці можливо за номерами телефонів: +38 (0432) 55-44-23, +38 (068) 950-30-93 або на адресу електронної пошти: mega_pvl0159@ukr.net.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: розвиток підприємство 
Матеріали по темі