Місто

У Вінниці відмінили реверсний рух для трамваїв на Замостянській. Транспорт поїхав «оксамитовим шляхом»

13 вересня 2018, 10:33

 По Замостянській трамваї пішли у звичному режимі по нових коліях – у рамках І черги реконструкції. Роботи по оновленню трамвайної лінії завершені від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка. Нового полотна проклали майже кілометр.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

«Технологія так званого «оксамитового шляху» зменшує вібрацію та надмірний гуркіт. Рейки закладаються у плиті, тож вони «не гуляють», а відсутність стиків означає більший комфорт та більш плавний рух для пасажирів. А окрім того, завдяки такій модернізації менше зношуватимуться самі колії та рухомий склад.

При реконструкції полотна на цій ділянці використали 281 плиту та загалом встановлять 37 нових опор контактної мережі. До речі, 60% - це продукція вінницьких виробників», - зазначено в дописі.

Як повідомлялa Вiнниця.info нaприкінці липня нa Зaмостянській зняли стaре aсфaльтне покриття. Одну чaстину трaмвaйних колій демонтувaли, територію вирівняли зa допомогою спецтехніки тa будівельних мaтеріaлів і постелили плити. Нaгaдaємо, Реконструкцію Зaмостянської розпочaли 23 квітня.

Вiнниця.info, фото - з сторінки С. Моргунова

Теги: трамвай замостянська 
Матеріали по темі