Місто

У Вінниці відремонтують спорткомплекс на Академіка Янгеля. Уклали договір на 35 мільйонів гривень

2 жовтня 2018, 17:41

 28 вересня Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради уклав договір з ТОВ «ТБС-ПРОФ» на роботи з реконструкції приміщень спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48. Вартість угоди - 35,103 млн. гривень.

Звіт про укладений договір опубліковано на Prozorro.

Роботи з реконструкції спорткомплексу розпочнуть із ремонту даху цього року і повністю завершать в 2019 році.

Тендерною документацією передбачено, що підрядник повинен підсилити стіни; замінити балками панелі перекриття; замінити покрівлю, вікна, двері і підлогу; утеплити стіни; замінити систему водопостачання, кондиціонування та опалення та відремонтувати зали.

Як повідомляла редакція Вiнниця.info, в червні на сесії міськради депутати проголосували за виділення 4 млн. гривень для проведення робіт з ремонту даху спорткомплексу у 2018 році.

В 2015 році польські інвестори погодилися реконструювати приміщення. На це планували витратити 200 мільйонів гривень. Однак тоді все закінчилося тільки підписанням меморандуму про співпрацю. До реальних дій іноземці так і не перейшли.

Вінничани неодноразово реєстрували електронні петиції з проханням відремонтувати СКА.

Довідково.

Приміщення СК збудоване у 1972 році. Його загальна площа складає 3,4 тис. м кв, земельна ділянка – орієнтовано 5,4 тис. м кв. Спорткомплекс не використовується за призначеннями в повному обсязі. Басейн на шість доріжок не працює ще з 2006 року, бо знаходиться в аварійному стані. Під впливом підвищеної вологості цегляні стіни мають осідання, тріщини, штукатурка відшарувалася, у поганому стані й плити та покриття. Несуча та розподільча арматура уражена корозією і потребує заміни. Інженерні системи басейну в непридатному стані. Чаша басейну має підтікання.

В спорткомплексі є зали загальної фізичної підготовки, тренажерний, гімнастичний та ігрових видів спорту.

Вiнниця.info

Теги: ремонт СКА 
Матеріали по темі