Економіка

У Вінниці виготовили унікальну систему освітлення. Моргунов хоче облаштувати всі переходи біля шкіл

24 листопада 2016, 16:54

 24 листопада в рамках виїзної наради голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та мер Вінниці Сергій Моргунов відвідали ТОВ «ПромАвтоматика Вінниця». Підприємство працює в галузі енергетики в трьох напрямках: виробництво, торгівля та надання електротехнічних послуг.

На підприємстві виготовляють релейну та світлодіодну продукцію. Зокрема, ліхтарі з світлодіодними світильниками, які виготовлені на підприємстві встановлені у Вінниці на Барському шосе. Розробили фахівці і підсвітку для будівель, спортивних майданчиків та шосе та встановили на проспекті Юності установку «безпечний перехід».

«Ми працюємо і над унікальними проектами, такими як освітлення арки на вході в центральний парк, там змонтована і введена в експлуатацію система з керуванням. Також є установка «безпечний перехід». Це наш подарунок місту. Вона проходить зараз випробування. Ми збираємо зворотні відгуки. Установка покликана підвищити безпеку на пішохідному переході в темну пору доби», - розповів директор департаменту виробництва Андрощук Сергій.

«Безпечний перехід» - світлодіодна установка ноу-хау, аналогів якому немає в Україні та світі, вона розрахована для встановлення на нерегульовані пішохідні переходи. Задачею такої установки є виділення пішохода і привернення уваги водія. Для цього потрібний стробоскоп та світильник. Установка обладнана сонячною батареєю.

«Такі речі потрібно ставити біля шкіл. Буквально на минулому тижні ми закінчили моніторинг всіх пішохідних переходів біля шкіл. В нас була ситуація, що десь одна третина з них погано освітлені. На сьогодні ця ситуація виправлена, але освітлення самих пішохідних переходів забезпечується аналоговим способом. Тому я думаю, що поступово потрібно застосовувати цю технологію. В першу чергу, в місцях де є діти. По Вінниці близько 62 нерегульованих пішохідних переходів біля шкіл», - сказав Сергій Моргунов.

На підприємстві є відділ розробок, де генерують нові ідеї, які згодом впроваджують у виробництво. Напрацюваннями цього року, окрім «безпечного переходу» є Терморегулятор «Smart WARMATH» та «Диференційований облік енергії».

Терморегулятор «Smart WARMATH» («Розумне тепло») - остання інноваційна розробка, пристрій, який дозволяє економити енергоресурси: природній газ чи електроенергію без втрати комфорту. Встановивши час повернення додому, пристрій переводить систему опалення в режим енергозбереження. Проаналізувавши динаміку спаду температурі, пристрій ввімкне котел в час мінімально необхідній для виведення температури приміщення до попередньої. Розроблено декілька модифікацій пристрою: з стабілізуванням напруги, з датчиками вологості і сигналізатором загазованості. Також є модель, яка дозволяє здійснювати управління і контроль за температурою через мережу Інтернет.

«Диференційований облік енергії». Розробка спрямована на те, щоб користувачі електроприладів могли отримувати дані за певний період часу, що будуть відображати споживання електроенергії. Маючи ці дані, споживачі зможуть аналізувати, енергоефективність приладів, їхню «вартість» експлуатації, доцільність використання і т.д. Пристрій буде ідентифікувати споживачів і записувати дані про споживанню електроенергії. Накопичені дані з нього зніматимуться на різні гаджети (телефон, комп’ютер) через Wi-Fi. Прилад має встановлюватись у ввідному щитку. Розробка базується на тому, що усі групи споживачів мають різний характер споживання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Теги: підприємства 
Матеріали по темі