Події

У Вінниці викрили нову схему шахраїв-винахідників, які видурили у двох громадян 60 тисяч доларів

23 лютого 2017, 13:09

 22 лютого у Вінниці викрили шахрайську схему, за якою у двох чоловіків виманили 60 тисяч доларів. Троє злочинців, серед яких одна жінка, орендували кімнати в готелі «Профспілковий» та «Інфраконі». Там нібито проводили обмін валют. Проте, замість того, щоб здійснити операцію, довірливих клієнтів замикали у приміщенні, самі ж з грошима тікали.

Про це Вінниця.info повідомив начальник Вінницького відділу поліції Анатолій Присяжнюк.

«Працювала група таким чином. Орендували два офіси. Через інтернет шукали осіб, які виставили ці оголошення про обмін валют. Запрошували їх для здійснення незаконних валютних операцій. У першому випадку, це сталося в готелі «Профспілковий».

До керівництва готелю, де здавались кімнати під офіс, 2 лютого приїхала жінка. Запитала, чи не може орендувати кімнату під офіс, де буде здійснювати оптово-роздрібну торгівлю. Там встановили меблі, комп’ютери, без системних блоків. Папки понаставляли. Зробили все так, що це дійсно офіс, який давно працює.

На офіс до них приходить людина, міняє на гривні 10 тисяч доларів. Людина з грошима уходить.

Вчора потерпілому злочинці телефонують і кажуть що мають для обміну 35 тисяч доларів. Чоловік з грошима йде на офіс, знаючи що перша операція пройшла успішно. Заходить в офіс. Дає жінці долари. Жінка відчиняє шафу, показує сумку, в якій гривні і починає перераховувати долари, які приніс потерпілий. Тут до офісу заходить чоловіка і каже що йому потрібна печатка. Між ними йде діалог. Тоді жінка, вибачається перед чоловіком, який приніс долари, мовляв я зараз віддам печатку і повернусь, берез з собою пакунок з доларами і виходить. Потерпілий залишається в приміщенні, знаючи що там його гривні. Але жіночка не повернулась, зачинивши свого «клієнта» на замок в кімнаті.

Потерпілий просидів в кімнаті годину. Зрозумівши що його ошукали, зателефонував на «102». Замість гривень в сумці були сувенірні гроші», - розповів А. Присяжнюк.

Цей випадок, при якому в чоловіка виманили 35 тис. доларів стався в готелі «Профспілковий». За такою ж схемою того ж дня і ті ж самі злочинці виманили в іншого чоловіка 25 тис. доларів в «Інфрконі».

Правоохоронці просять людей не довіряти сумнівним особам.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Шахраї долари 
Матеріали по темі