Суспільство

У Вінниці виставка-ярмарок обєднала майстрів з обмеженими фізичними можливостями

15 грудня 2010, 12:54

У виставковій залі торгово-промислової палати м. Вінниці триває виставка –ярмарок робіт майстрів з функціональними обмеженнями.

Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Вінницької облдержадміністрації.

За повідомленням, на ярмарку були представлені роботи майстрів громадських організацій та центрів, якіобєднують людей з обмеженими фізичними можливостями.

На огляд присутніх була представлена фотовиставка «Яскраве життя без обмежень», де на фото зафіксовані цікаві моменти творчого та активного життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

У рамках даного заходу були продемонстровані авторські картини (малюнки), вироби для інтер'єру, ексклюзивні ляльки ручної роботи, вироби з бісеру, новорічні прикраси тощо.

Голова громадської організації «Гармонія» Раїса Панасюк зазначила,що ця виставка-ярмарок об'єднує людей, для яких хобі стало способом реалізації себе як творчої особистості. «Новорічні свята - це радість і очікування подарунків. Хтось купує їх в магазинах, а ми любимо робити їх своїми руками. Тому вони виходять у нас прекрасними», - сказала вона.

На думку заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової, яка відвідала виставку, що роботи не можуть залишити нікого байдужим. «Дані заходи є життєво необхідними і для майстрів, які виконали ці роботи і для нас, адже нам є чому повчитись у цих талановитих людей», - сказала Л. Спірідонова.

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі