Місто

У Вінниці визначено 39 вінничан, які отримають муніципальні квартири вже в цьому році

12 січня 2011, 14:04

11 січня у Вінниці відбувся перший етап жеребкування по розподілу квартир у другому муніципальному будинку, який зводиться на Старому місті по вулиці Смирнова.

Про це повідомляє Управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За повідомленням, у першому єтапі жеребкування було розподілено 26 однокімнатних і 13 двокімнатних квартир. 39 вінничан дізнались номери своїх майбутніх квартир і поверх, на якому вони знаходитимуться, проте 12 учасників програми, які подали заявки на участь у програмі, на жеребкування не з'явилось.

Жеребкування відбулось в присутності представників профспілок.

Незабаром відбудеться другий етап жеребкування і решта претендентів на купівлю муніципального житла також дізнаються, яка у них буде квартира.

Нагадаємо, у Вінниці планується будівництво ще двох багатоповерхових житлових будинків на 250 квартир у рамках Програми «Муніципальне житло».

27 жовтня в м. Вінниці по вулиці Келецькій введено в експлуатацію 98-квартирний житловий будинок для працівників бюджетної сфери. Житловий 10-поверховий будинок на 2 під'їзду має загальну площу 7,8 тис. кв. м, вартість житла в будинку склало 4,2 тис. грн. за 1 кв. м. Шляхом жеребкування було визначено 73 учасника програми.

Тепер учасниками програми "Муніципальне житло у Вінниці" можуть бути співробітники бюджетної сфери, які маю стаж роботи не менше п'яти років і вимагаю поліпшення житлових умов, вінничани з інвалідністю, молоді люди (як сімейні так і самотні), ветерани праці, багатодітні сім'ї.

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі