Суспільство

У Вінниці власники електромобілів сіли за кермо у медичних масках. Фото

19 листопада 2018, 09:22

 18 листопада у Вінниці власники електромобілів приєдналися до всеукраїнської акції «#ПДВ_на_повітря». Півсотні еко-машин колоною об’їхали мікрорайон Вишенька. Таким чином учасники спробували заявити про себе.  

«Хочемо показати владі, що ми є. Також бажаємо, аби Україна приєдналася до частини розвинутого світу у напрямку розвитку електротранспорту. У цих країнах відмінили податки на електромобілі. Ще й забезпечують дотації на їх купівлю. По 5-7 тисяч доларів. Допомагають у збільшенні зарядних станцій, які в Україні ми встановлюємо загалом за власний кошт», - розповів Вінниця.info Руслан Бурко, власник першого у Вінниці та області електромобіля у 2014 році.

Аби продемонструвати, що електромобілі є екологічно чистим транспортом, учасники акції одягнули на обличчя медичні маски.

«Щоб показати, що наші машині не забруднюють повітря. Щоб наші діти мають жити у екологічній країні. Адже автомобілі з системою внутрішнього спалювання, враховуючи їх шалене збільшення через «наїхавших» автомобілів, якість повітря погіршується все більше і більше», - додав Бурко.

Крім Вінниці така ж акція пройшла у Києві, Одесі, Харкові, Львові.  

На Вінниччині нині налічують понад 400 електромобілів.

Вінниця.info

Теги: авто акція 
Матеріали по темі