Місто

У Вінниці впроваджують електронний квиток: в транспорті прокладають бортові мережі і приміряють валідатори. Фото

19 вересня 2018, 13:58

 У Вінниці готуються до впровадження електронного квитка для проїзду у громадському транспорті. Впродовж кількох останніх днів представники компанії Mikroelektronika спільно з вінницькими фахівцями прокладали мережі у трамваях, тролейбусах, автобусі та маршрутному таксі.

Як зразок кріпили валідатори і консолі водія.

«Мережі проклали у шести транспортних засобах. Все це потрібно для того, щоб погодити проектну документацію, як буде встановлюватися бортова мережа», - пояснила журналісту Вiнниця.info директор КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

Установку всієї бортової мережі розпочнуть з 15 жовтня. Завершити планують протягом трьох місяців.

«Зараз виготовляється бортове обладнання, а це близько 2 тисяч одиниць», - додає пані Катерина.

За її словами, електронна оплата проїзду у Вінниці запрацює в тестовому режимі 15 березня 2019 року.

Нагадаємо, що  шість років тому Вінниця розпочала велику транспортну революцію. Тоді в місті скоротили кількість приватних маршруток та змінили їх роль – підвезення до муніципального транспорту, а не дублювання однакових рейсів. Така реформа далася обласному центру нелегко (були мітинги й протести), але сьогодні вінницьку транспортну систему називають найкращою в країні.

Наступним кроком реформи стане впровадження електронного квитка, що дозволить здійснювати проїзд в автобусах, трамваях, тролейбусах та маршрутках. На втілення проекту знадобиться 6,5 мільйонів євро. 5,5 мільйонів євро - кредитні кошти, які місто отримає від Європейського банку розвитку та інвестицій, ще один мільйон – за мерією.

Детальніше читайте ТУТ.

 Вiнниця.info, фото - КП "Вінницякртсервіс"

Теги: транспорт 
Матеріали по темі