Місто

У Вінниці встановили креативну велопарковку, але не всі власники двоколісних «зацінили». Фото

13 жовтня 2017, 11:59

 Нещодавно у Центральному парку з’явилася нова велопарковка. Вона замінила колишню стоянку для двоколісних біля «Планетарію». Встановлювали конструкцію працівники комунального підприємства «Вінницязелендбуд». Креативний проект із вирізаним у металі написом «Vinnytsia» втілили за 16 тисяч гривень.

«Парковка коштувала 16 тисяч гривень. Але це власні кошти підприємства, а не з міського бюджету», - говорить Вінниця.info керівник КП Ігор Любовський.

Нова стоянка дійсно припала до душі вінничанам, але, на жаль, не всім велосипедистам. У соцмережі почали критикувати парковку, мовляв, вона не зручна і взагалі може пошкодити транспорт.

«Дійсно, виглядає дуже гарно, але я б не називав її парковкою. Можливо, просто якась креативна локація, не більше… Справа у тім, що для велосипедів не зовсім підходить: занизька, між секціями мало місця, через суцільний метал не завжди вміщається педаль. Правду кажучи, безпечніше прикріпити велосипед до паркану навколо «Міні Вінниці», - пояснює вінничанин Олег Крупський.

«Краї гострі, пластини хиткі і низькі. Це, швидше, якийсь елемент декору з написом, а не велопарковка. Може, це на біговел або самокати розраховано?», - пише у «Фейсбук» Юрій Мусійчук, додаючи власне фото.

 

Натомість очільник «Вінницязеленбуд» запевняє, що велопарковку встановили із дотриманням всіх вимог. За його словами, критику у соцмережі «розводять» власники магазинів велосипедів, адже раніше на цьому місці була стоянка з їх рекламою.

«Там завжди люди залишають свої велосипеди. Всі відстані, розміри і параметри витримані. Людям подобається. Гарно виглядає і зручно. Оці всі розмови у «Фейсбук», я впевнений, йдуть від тих, чия парковка тут була раніше», - додає Ігор Любовський. Чиновник надіслав редації фото, на якому видно припаркований велосипед.

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: транспорт велосипед 
Матеріали по темі